טיול גלישה למרוקו
עם מועדון לגונה

אנחנו חוזרים למרוקו שוב ושוב, כי אי אפשר אחרת! האנשים, הטבע, הים, הרוח, התרבות, זה משהו אחר, הצטרפו אלינו השנה אל תדחו את זה לפעם הבאה.

דחלה מספקת לנו 340 ימי רוח בשנה ומגוון רחב של תנאי גלישה בלגונות עם פלאט וואטר ועד גלים מושלמים באוקיינוס. אווירת גלישה בינלאומית רוח שנושבת בין 20 ל 30 קשר כל היום. נוף מדברי ומזג אוויר קיצי. אוכל מדהים ומגורים כמעט על המים

יצאנו קבוצה של כמה גולשים בכל מיני רמות וסגנונות גלישה וכולם התקדמו ועלו ברמת הגלישה, הודות להדרכה מקצועית וליווי צמוד שסיפקנו.

היכולת לגלוש כל יום במקום עם תנאים כל כך מדויקים משפר את רמת הגלישה מאוד! ביקרנו בכמה לוקיישנים, כמה ספוטים שונים עם תנאי ים ורוח שונים, גל ופלאט, רוח חזקה ורוח חלשה, כך שכל כל גולש יכל לבטא את שפת הגלישה שלו ולגלוש בתנאים המושלמים עבורו.

הפעם, גם שילבנו WINGSURF- ספורט ימי חדש ומרגש שאנחנו מובילים בארץ וכל כך נהננו להתנסות בו במרוקו, לרחף כמו על מרבד הקסמים.

מרוקו- אנחנו בדרך

בואו הצטרפו אלינו לחווית הגלישה הקסומה הבאה שלנו, עם ליווי צמוד, בייעדי הגלישה מדהימים בעולם.

*הקבוצה למרוקו יוצאת ב 21-29.04.2023 הטיולים שלנו מאופיינם ביחס אישי, ולכן מס' המקומות מוגבל.

איזה באסה לא יצא הפעם, השאירו לנו פרטים ונשמח לעדכן אותכם בטיולים הבאים שלנו.

גולשים ממליצים

"דאחלה מדהימה המרוקאים מקסימים. באתי ללמוד ווינג שבוע שם זה כמו שנה פה. תודה לאמיר ואורן על כל הטיפים, הציוד, הדירבון הארגון, הצילומים. היה אליפות!"
עומר צ'לקה
"ניקוי ראש שלווה וספורט ימי... אווירה של ניקוי נפש וכמובן מקום מעולה להתקדם באהבות והתחביבים שלנו במים.
(למדתי קייט בשלושה ימים) וממש התקדמתי בווינג, מחכה לטיול הבא"
ניר רן
"ספוט מעולה לגלישה. רוח כמעט בכל מצב. מעולה ללימוד פוייל קייט. אווירה מעולה"
מוטי מוחה
"אחלה אנשים אחלה תנאים אחלה מלן והכי חשוב רוח מעולה ! אין מקום טוב יותר בעולם להתקדם! מומלץ בחום גם למתקדמים וגם למתחילים"
אהוד מנדס
"ספוט מצוין ללימוד קייט ופוייל.
ממש מעבדה. רוח חזקה נכנסת ללגונה כמעט כל יום ומאפשרת ליטוש של הגלישה למתחילים ומקצוענים. בית מלון מפנק עם אוכל פצצות. כל המנהלות של טיול גלישה סגורות מצויין עד הפרט האחרון!"
נועם חסידוב
"חוויה מדהימה במקום מדהים הזדמנות להתדות שאין פה בארץ אווירה כיפית חוויתית"
יומי